Grupa Interwencyjna - ARKAN

Promocja:
miesięczny abonament monitorowania z przyjazdem patroli interwencyjnych już od 56,10 PLN (netto) więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

tel. 032 268 47 76
tel. 032 268 22 41
tel. kom. 602-554-361


Nowa flota- ARKAN

O firmie

foto Agencja Ochrony Osób i Mienia ARKAN z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Wybickiego 1 rozpoczęła działalność w 1993 roku na podstawie Koncesji Nr 78/93. Obecnie jako Spółka z o.o. działa na podstawie Koncesji Nr L-0201/06 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zgodnej z Ustawą o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 roku.

Zakres usług świadczonych przez Agencje Ochrony Osób i Mienia ARKAN Sp. z o.o. jest szeroki i obejmuje:

Agencja nasza gwarantuje wysoce profesjonalną jakość świadczonych usług, posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej, Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej oraz Ubezpieczenie wartości pieniężnych w transporcie.

foto Agencja Ochrony Osób i Mienia ARKAN Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Pracodawców OCHRONA oraz członkiem bazy danych Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Prowadzimy całodobowe dyżury. Umożliwia to koordynację oraz nadzór nad wszystkimi obiektami ochranianymi i pozwala na natychmiastowe podjęcie działań przez patrole interwencyjne.

Posiadamy własne Centrum Monitorowania Systemów Alarmowych. Monitorujemy obiekty mieszkalne, sklepy, zakłady usługowe, magazyny, hurtownie itp.