Grupa Interwencyjna - ARKAN

Promocja:
miesięczny abonament monitorowania z przyjazdem patroli interwencyjnych już od 56,10 PLN (netto) więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

tel. 032 268 47 76
tel. 032 268 22 41
tel. kom. 602-554-361

Centrum Monitorowania
tel. kom. 507-031-805
tel. kom. 606-933-147


Nowa flota- ARKAN

Ochrona fizyczna

foto Agencja Ochrony Osób i Mienia ARKAN Sp. z o.o. nie jest zakładem pracy chronionej w związku z tym ochronę Państwa terenu prowadzić będą pracownicy ochrony sprawni fizycznie, jednolicie i estetycznie umundurowani, wyposażeni w środki łączności bezprzewodowej w niezależnym paśmie przyznanym Agencji przez Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz w sprzęt niezbędny do realizacji poszczególnych zadań.

Pracownicy ochrony w czasie pracy kontrolowani są przez nasze wewnętrzne służby kontrolne.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych technik elektronicznych (monitoring wizyjny oraz monitoring systemów alarmowych) połączonych z fizyczną ochroną Agencja Ochrony Osób i Mienia ARKAN jest w stanie zmniejszyć koszty związane z tradycyjną ochroną o nawet 30%. Zastosowanie tych technik pozwala na zaangażowanie mniejszej ilości pracowników ochrony fizycznej a dodatkowym uzupełnieniem są systemy elektroniczne.

NOWOŚĆ!!! ZDALNY NADZÓR NAD MONITORINGIEM WIZYJNYM

KOMPLEKSOWA OCHRONA TECHNICZNA ZASTĘPUJĄCA CAŁKOWICIE TRADYCYJNĄ OCHRONĘ FIZYCZNĄ OBIEKTU w przypadku zainteresowania zadzwoń 662-053-530 więcej...

W ramach umowy Agencja może podłączyć bezpłatnie istniejące instalacje alarmowe do Centrum Monitorowania Agencji Ochrony ARKAN. W przypadku naruszenia strefy chronionej sygnał automatycznie przekazywany jest wraz z dokładnym opisem do Centrum. Pracownicy ochrony drogą radiową otrzymują informację od Dyspozytora o naruszeniu strefy i wsparcie patroli interwencyjnych.

W przypadku braku instalacji alarmowych w obiektach biurowych bądź magazynowych istnieje możliwość zamontowania systemów w ramach podpisanej umowy.

foto Agencja instaluje na chronionych obiektach systemy kontroli czasu pracy pracowników ochrony. System ten umożliwia odtworzenie drogi patrolu z podaniem numeru punktu kontrolnego, dokładnej daty i czasu.

Pracownik ochrony Agencji Ochrony ARKAN spełnia następujące ogólne warunki:

Stawka jednoroboczogodziny pracownika ochrony Naszej Agencji uzależniona jest od przyjętych wariantów zabezpieczeń technicznych oraz od ilości pracowników ochrony na danym obiekcie. Na życzenie Państwa przygotujemy szczegółową ofertę obejmującą kompleksowe zabezpieczenie pod względem technicznym i fizycznym.

Zapewniamy, że ochrona przez umundurowanych pracowników ochrony naszej Agencji wpłynie pozytywnie na ogólny wizerunek i stan bezpieczeństwa Państwa terenu.